Bioenergoterapia często pomaga wtedy, kiedy nie pomaga konwencjonalna medycyna. Bioenergoterapeuci leczą bliżej nieznaną siłą. Choroba jest stanem, w którym osiągamy stan poważnej nierównowagi w ciele i w duchu. Bioenergoterapia Opole pomaga powrócić do stanu najwyższej równowagi, także ze wszechświatem.

Jak działa bioenergoterapia?

Bioenergoterapeuci często nie mają pojęcia, jak właściwie działa ich moc. Wielu z nich mówi, że jest to rodzaj energii, co jest prawdą. Każdy człowiek jest formą energii, która podlega wibracjom. Bioenergoterapia Opole pomaga usunąć te wibracje. Ciężko jednoznacznie stwierdzić, czy efekty bioenergoterapii zawdzięczać można specjaliście, czy pacjentowi, który wierzy w moc sprawczą danej osoby. Na poziomie bioenergoterapii działa również modlitwa i pozytywna werbalizacja. Istotą sprawy staje się wiara w to, że dany zabieg zadziała, a dany totem zapewni powodzenie. Wielu bioenergoterapeutów nie chce słyszeć podobnych teorii, ponieważ bardzo wierzą w swoją moc, a niekiedy mają dowody na to, że działa – tak czy inaczej ludziom potrzeba jest wiara w to, że taka forma pomocy ludziom jest bardzo potrzebna.

Skąd się wzięła bioenergoterapia?

Bioenergoterapia jest naturalną metodą leczenia, a znana jest z czasów starożytnych. Metoda ciągle wzbudza kontrowersje, chociaż ma wielu zwolenników. Bioenergoterapia zajmuje się leczeniem człowieka, a nie poszczególnych schorzeń. Bioenergoterapia leczy przede wszystkim człowieka, w odróżnieniu od medycyny, która leczy choroby i schorzenia.

Czakramy, meridiany i aury

Według medycyny z Dalekiego wschodu każdy człowiek, poza podstawowymi układami (krążenia, nerwowego, pokarmowego), posiada tez układ energetyczny. Układ energetyczny stworzony jest przez splot linii, które połączone są z głównymi organami, czyli meridiany (południki energetyczne), które zakończone są z kolei czakramami (punktami wymiany energii). Punktów jest dziesiątki, a wzdłuż kręgosłupa znajduje się siedem głównych czakramów: korzenia, krzyżowy, splotu słonecznego, serca, gardła, międzybrwiowy – trzecie oko, oraz korony, który znajduje się nad czubkiem głowy. Poza tymi elementami, posiadamy jeszcze trzy warstwy aury. Pierwsza nazywana jest aura eteryczną i jest ściśle związana z ciałem człowieka; druga znajduje się około 50 cm od ciała człowieka. Jest to aura astralna, emocjonalna. Trzecia, aura mentalna, znajduje się w odległości około metra, a jej działanie zależy indywidualnie od konkretnej osoby.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy na nasza stronę internetową: http://bialylotos.opole.pl/. W naszym salonie, poza bioenergoterapią, znajdziesz też masaże.