Wszystkie kobiety marzą o tym, ażeby ich dłonie przyciągały zerknięcia mężczyzn i wzbudzały entuzjazm każdego, kto je widzi. Niestety nie jest to proste, szczególnie, gdy najważniejsza ich część, czyli paznokcie nie są odpowiednio zadbane. Na poprawę wyglądu paznokci oraz zakamuflowania niedoskonałości, dużo kosmetyczek poleca manicure hybrydowy.

Jest to relatywnie nowy zabieg, który od pewnego okresu cieszy się coraz większym powodzeniem w gabinetach kosmetycznych. Aczkolwiek nie jest on przeznaczony dla każdego. Jest to spowodowane specyficzną strukturą nakładanego materiału, który jest przezroczysty. Jeśli więc kobieta posiada paznokcie krótkie i poobgryzane, wówczas nie jest to metoda odpowiednia dla niej.

Manicure hybrydowy najlepiej prezentuje się na paznokciach, które są długie i zadbane, gdyż do jego zrobienia używa się lakieru, jedynie o wzmocnionej strukturze. Dzięki niemu paznokcie pozostają wzmocnione przeźroczystą warstewką, która utrzymuje się przez wiele tygodni. Jej stylistyka jest bardzo piękny i paznokcie prezentują się naprawdę elegancko.

Przypominają nieco 3, które można stosować na zniszczoną i krótką płytkę, albowiem z racji tego, że akryl jest nieprzezroczysty, to i tak każde niedoskonałości zostaną zasłonięte. Jeśli Twoim marzeniem są piękne i naturalnie wyglądające paznokcie, powinnaś wybrać się na zabieg hybrydowy.

Źródło: spls.com.pl