Apis Natural Cosmetics

Polska marka Apis Kosmetyki Naturalne jest rodzinną firmą zajmującą się produkcją naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała. Produkty marki od początku cechowała wysoka jakość oraz połączenie cennych naturalnych składników wraz z najnowocześniejszymi osiągnięciami z dziedziny kosmetologii i biotechnologii. Firma posiada własne laboratoria mikrobiologiczne, fizyko-chemiczne oraz technologiczne. Marka Apis stale współpracuje z placówkami badawczymi i prowadzi badania, które potwierdzają wysoką jakość i skuteczność produktów.

Produkty marki Apis

Wśród produktów oferowanych przez markę znajdują się kosmetyki przeznaczone do handlu detalicznego oraz produkty profesjonalne. Wśród kosmetyków przeznaczonych dla pojedynczych odbiorców znajduje się około 50 produktów przeznaczonych do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Produkty te cieszą się pozytywnymi opiniami klientów.

Produkty profesjonalne

Apis kosmetyki profesjonalne to ponad 280 produktów kierowanych do profesjonalnych salonów i gabinetów kosmetycznych oraz SPA. Firma znajduje się wśród liderów producentów naturalnych kosmetyków profesjonalnych. W gamie kosmetyków specjalistycznych znajdują się takie produkty jak kemy, balsamy, peelingi, maski, preparaty specjalistyczne czy też akcesoria kosmetyczne.